درباره ما

درباره ما

کمی در مورد تیم ما  و کارهای ما

در سال 1376 امیرهوشنگ کمالی فرد بنیانگذار BCA دوره تخصصی گویندگی و اجرای صداوسیما را با موفقیت پشت سر گذاشت و اولین برنامه حرفه ای خود را با بازی در داستان های شب رادیو اغاز نمود.در نوروز 77 شبکه دوم سیما نیز به عنوان مجری ظاهر شد و در همان نوروز مجری برنامه ورزش نوجوانان شبکه یک سیما گردید.اولین برنامه حوزه فناوری سیما را نیز با نام اشاره برای چندین سال اجرا نمود و در حال حاضر به عنوان کارشناس برند و توسعه کسب و کار با بخشهای مختلف صداوسیما همکاری دارد.

شروع داستان ما

بیش از یک دهه تجربه همکاری با پرمخاطب ترین رسانه فارسی زبان یعنی خانواده سبز از تجارب با ارزش موسس BCA می باشد.سردبیر وب سایت خانواده سبز و نگارش محتوای فناوری در مجله از جمله همکاری وی با این رسانه پرمخاطب بود.تولید رادیو اینترنتی نیز در سال 83 از اقدامات دیگر ایشان می باشد.

فعالیت رسانه ای

مدیریت روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی صباباتری و همکاری با کنفدراسیون فوتبال اسیا  یکی از تجارب ارزشمند امیرهوشنگ کمالی فرد می باشد.

حضور در باشگاه صباباتری

از سال 1392 همکاری خود را با اکادمی برند ایران به عنوان مدرس بازاریابی محتوایی و دیجیتال برندیگ و همچنین عضو هیات علمی شروع نمود.

از سال 1396 به عنوان مدرس دیجتال برندینگ و بازاریابی محتوایی و پرسنال برندینگ برای دوره های MBA  و DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران همکاری خود را شروع کرد.

همکاری با دانشگاه شهید بهشتی و موسسه ماهان نیز از جمله دیگر همکاری های وی می باشد.

تدریس در دانشگاه

 درخواست مشاوره

برای ثبت درخواست مشاوره روی دکمه کلیک کنید